Szukasz łatwego i szybkiego sposobu na odświeżenie wnętrza? Marzy Ci się odnowienie starych mebli? A może zastanawiasz się nad idealnym sposobem na stworzenie łatwej w montażu i demontażu reklamy zewnętrznej, która oprze się niekorzystnym warunkom atmosferycznym? W każdej z tych sytuacji idealnym rozwiązaniem jest odpowiednio dobrana folia!

W ofercie print-ink znajdziesz bogaty wybór folii, które doskonale sprawdzą się w każdej z tych funkcji! W naszym sklepie posiadamy nie niszczące nawierzchni folie magnetyczne, działające na zasadzie elektrostatyki folie adhezyjne oraz folie monomeryczne z przezroczystym klejem! Naszym klientom oferujemy również druk na folii i bogaty wybór gotowych wzorów!

Folie magnetyczne

Folie magnetyczne to doskonały nośnik dla reklam tymczasowych oraz sezonowych dekoracji. Konstrukcja folii jest bardzo prosta - naklejka działa na zasadzie magnesu. Folia z jednej strony pokryta jest nadrukiem, a z drugiej magnetyczną substancją, dzięki której bez problemu można nałożyć ją na wybraną powierzchnię.

Wbrew pozorom wcale nie musi być to powierzchnia metalowa! Dzięki zastosowaniu specjalnego podłoża wykonanego z folii ferromagnetycznej naklejkę z folii magnetycznej możemy z powodzeniem zamontować nawet na zwykłej ścianie! Atutem folii magnetycznej jest również to, że jest prosta zarówno w montażu, jak i demontażu.

Folie monomeryczne

Folie monomeryczne to jedne z podstawowych folii stosowanych między innymi w reklamie zewnętrznej oraz wewnętrznej. Zaletą tego rodzaju folii jest stosunkowo niska cena oraz możliwość wyboru stopnia trwałości. Folie monomeryczne - w zależności od planowanego użycia oraz warunków, na które wydruk będzie wystawiony - możemy podzielić na krótko, średnio oraz długookresowe.

Folie adhezyjne

Folie adhezyjne to folie, które przywierają do powierzchni bez użycia kleju. Dzięki temu folia adhezyjna doskonale sprawdza się w reklamie krótkookresowej na oknach, ekranach i innych podobnych, gładkich powierzchniach. Folię adhezyjną można usunąć bez konieczności późniejszego czyszczenia powierzchni, dodatkowo wykonane z niej naklejki i reklamy mogą zostać ponownie użyte!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl